Pre-loader

Oděvy na míru

Oděvy od profesionálního návrháře:

Dáváme přednost materiálům české nebo evropské výroby, kde je záruka vysoké kvality a zdravotní nezávadnosti.

Našim zákazníkům poskytujeme ucelený servis včetně návrhů od profesionálního návrháře tak, aby oděv vyhověl nejen z hlediska kvality a využití , ale tvořil i estetickou součást image společnosti. Návrhář pracuje s barevností případně s logem , které dostane k dispozici.

Chci oděv na míru

Od návrhu po konečnou realizaci

Oděvy dle návrhů profesionálního návrháře

01

Našim zákazníkům poskytujeme ucelený servis včetně návrhů profesionálního návrháře tak, aby oděv vyhovoval nejen z hlediska kvality a využití, ale tvořil i estetickou součást interiéru. Návrhy svým zákazníkům nabízíme v rámci zakázek zdarma.

Výroba

02

Po souhlasu klienta s návrhy se okamžitě pustíme do realizace zakázky. Oděvy opatříme výšivkou či potiskem dle Vašeho přání. Nejmenší odběr je 20 ks od vzoru.

Zbavíme Vás veškerých starostí s odíváním Vašich zaměstnanců včetně přímého vystrojení u nás ve skladě v Praze 9.

Nabízíme kompletní outsourcingové služby včetně vedení skladu oděvů, rozesílání na libovolná místa v ČR do 24 hodin.
Do zahranicí do 48 hodin zdarma při balíku v hodnotě nad 3000,-.

Profesní a firemní oděvy Dafné

Pracovní oděvy od společnosti Dafné se na prvním místě vyznačují praktičností, odolností a bezpečností vybraných materiálů. Pohodlný střih a stylový vzhled konečných výrobků je pro pracovní oděvy samozřejmostí. To vše s přihlédnutím ke specifickým požadavkům pracovních oděvů u konkrétních profesí. I v tomto případě platí široká nabídka doprovodných služeb odpovídajících velikosti a typu jednotlivých zakázek.

Reprezentujte –Jednotný oděv je důležitou součástí firemní image.

Proč oděvy Dafne

Jednotný oděv zaměstnanců reprezentuje Vaší společnost při každodenním styku se zákazníkem a je důležitou součástí firemní image. V nabídce profesních oděvů společnosti Dafné najdete nejen neomezené kombinace střihů, materiálů a barev, včetně firemních log, ale i ucelenou nabídku služeb jako distribuce a skladování námi zhotovených oděvů. Nejmenší odběr je 20 ks od vzoru.

Spolupracují s námi:

Domluvte si schůzku

01
Domluvení schůzky

Zákazník telefonicky nebo e-mailem (dafne@dafne.cz) kontaktuje naší firmu a sdělí nám svá přání a požadavky

02
Návrh

Poté je dohodnuta schůzka se zástupcem naší firmy, na které jsou zákazníkovi předloženy naše katalogy, vzorníky materiálů atp., popřípadě sám zákazník dodá nakreslené návrhy nebo již hotový oděv, podle kterého my vyrobíme celou zakázku.

03
Výroba

V závislosti na požadovaném počtu kusů, ceně materiálů, výrobních nárocích atd., zhotovíme kalkulaci, kterou zákazníkovi zašleme a on nám, zpravidla obratem, zašle závaznou objednávku, na základě které začneme s výrobou.

04
Dodání produktu

Obvyklá dodací lhůta, tj. od prvního kontaktu po předání zboží zákazníkovi, je přibližně jeden měsíc. Vše ale záleží na velikosti zakázky a konkrétních potřebách zákazníka – v případě nutnosti lze výrobu značně urychlit.

Vybrané reference

Mátě nějaký dotaz, nebo si chcete sjednat schůzku?

Neváhejte nás kontaktovat a my se vám obratem ozveme!