Pre-loader

Uniformy pro čerpací stanice Benzina

Pracovní oděvy pro Bageterie Boulevard

O Dafné

Pracovní oděvy Dafné

Skvělá volba v oblasti pracovních oděvů pro vaší firmu!

Firma Dafne vznikla v roce 1994 a od samého začátku se zabývá výrobou a prodejem pracovních a profesních oděvů. Našimi největšími zákazníky jsou nadnárodní společnosti, státní podniky, městské dopravní podniky, bezpečnostní agentury, sítě čerpacích stanic…

Profesionálně navržené zakázkové pracovní oděvy

Firma Dafné je schopna vyrobit malé i velké zakázky. Samozřejmostí je dodat kompletace kolekce včetně návrhů od profesionálního návrháře a vzorků dle představ zákazníka. Naším cílem je poskytnout zákazníkovi ucelený servis.

Budujeme s Vámi image Vaší firmy

Všechny oděvy označíme logem Vaší společnosti formou potisku nebo výšivky. Můžeme nabídnout i modernější označení např. reflexním tiskem, nebo pouze tkanou etiketou.

Materiály české výroby

Dáváme přednost materiálům ověřené kvality od českých nebo evropských výrobců. Všechny materiály mají vždy certifikát zdravotní nezávadnosti. Převážná část materiálů je pak pravidelně testována v textilním zkušebním ústavu na základní kvalitativní parametry jako je pevnost, stálobarevnost či srážlivost.

Oděvy dle návrhů profesionálního návrháře

Ve spolupráci s profesionálním návrhářem připravíme kolekci "šitou na míru"

Domluvte si schůzku

U velkých zakázek poskytujeme našim zákauníkům na základě
předchozí domluvy množstevní slevy

01
Domluvení schůzky

Zákazník telefonicky nebo e-mailem (dafne@dafne.cz) kontaktuje naší firmu a sdělí nám svá přání a požadavky

02
Návrh

Poté je dohodnuta schůzka se zástupcem naší firmy, na které jsou zákazníkovi předloženy naše katalogy, vzorníky materiálů atp., popřípadě sám zákazník dodá nakreslené návrhy nebo již hotový oděv, podle kterého my vyrobíme celou zakázku.

03
Výroba

V závislosti na požadovaném počtu kusů, ceně materiálů, výrobních nárocích atd., zhotovíme kalkulaci, kterou zákazníkovi zašleme a on nám, zpravidla obratem, zašle závaznou objednávku, na základě které začneme s výrobou.

04
Dodání produktu

Obvyklá dodací lhůta, tj. od prvního kontaktu po předání zboží zákazníkovi, je přibližně jeden měsíc. Vše ale záleží na velikosti zakázky a konkrétních potřebách zákazníka – v případě nutnosti lze výrobu značně urychlit.

Vybrané reference

Mátě nějaký dotaz, nebo si chcete sjednat schůzku?

Neváhejte nás kontaktovat a my se vám obratem ozveme!