Pre-loader

Skladování pracovních oděvů

Poskytujeme

V současnosti nabízíme v závislosti na požadavcích odběratelů dva základní druhy skladovacích služeb.

01

V prvním případě se s drobnými obměnami jedná o zakoupení firemního oblečení zaměstnanců dané firmy prostřednictvím naší společnosti. V praxi to znamená, že se vyrobené zboží rovnou uskladní v prostorách naší firmy Dafné a zaměstnanci klienta si zboží objednávají průběžně přímo u naší společnosti, a to dle svého vlastního firemního katalogu profesních oděvů, který je pro ně zhotovený.

Zboží se jim pak na základně dohody v požadovaném termínu zasílá poštou nebo zásilkovou službou přímo do konkrétní pobočky na dobírku či fakturu. Tuto službu využívá již několik společností, zejména čerpací stanice.

02

Na podobné bázi funguje i druhý typ této služby, ale odběratel zaplatí veškeré zboží hned po dokončení výroby a v naší společnosti si jej pak uskladní a zákazník si jej dle potřeby průběžně odebírá. Tuto službu naši zákazníci vítají zejména v případě spotřebitelských soutěží.


U obou výše uvedených služeb samozřejmě klademe důraz na úplnost a včasnost dodávek a přesnou a průhlednou evidenci skladových zásob, o jejichž stavu může být zákazník kdykoli informován.

Chci oděv na míru